Termomodernizacja
Strona główna / Termomodernizacja
Fotowoltaika i magazyny energii
termomodernizacja
Instalacja fotowoltaiczna jest niczym innym jak systemem pozwalającym na przetwarzanie światła słonecznego na prąd. Dzięki montażowi specjalnych paneli słonecznych zbudowanych z ogniw słonecznych połączonych szeregowo otrzymujemy możliwość pozyskiwania darmowej i ekologicznej energii.
termomodernizacja
Chcąc zamontować instalację fotowoltaiczną w naszej firmie bądź domu najlepiej jest skonsultować się ze specjalistami w tej dziedzinie. Omega Solar pomoże przeprowadzić Państwa przez cały proces od początku do końca. Zapewnimy kompleksowe informacje, wszystko wytłumaczymy i dopasujemy projekt instalacji idealnie do Państwa wymagań.

ZALETY
termomodernizacja
termomodernizacja
promienie słoneczne zasilające naszą instalację są darmowe, co oznacza, że zyskujemy dostęp do nieograniczonego i darmowego źródła energii.
termomodernizacja
dzięki termomodernizacyjnej uldze podatkowej oraz rządowym wsparciu w zakresie dotacji (program Mój Prąd) możemy obniżyć koszty montażu naszej instalacji fotowoltaicznej.
termomodernizacja
energia zgromadzona w okresie większego nasłonecznienia może być przekazywana do zewnętrznej sieci energetycznej, a następnie odbierana przez nas w okresie, gdy panele są mniej wydajne (np. zimą).
termomodernizacja
nstalacja fotowoltaiczna nie generuje dwutlenku węgla i żadnych innych substancji szkodliwych, a ponadto nie wymaga wody do funkcjonowania. To wielki krok w stronę ekologiczności i ukłon w stronę naszej planety.
termomodernizacja
zazwyczaj montaż standardowej instalacji fotowoltaicznej trwa od jednego do trzech dni.
termomodernizacja
prawidłowo zamontowana instalacja fotowoltaiczna nie wymaga od jej użytkownika praktycznie żadnej uwagi.
termomodernizacja
dzięki posiadaniu własnego źródła energii, nie musimy już przejmować się stale rosnącymi cenami energii.
Stwórzmy ten projekt razem
Czym jest magazyn energii
termomodernizacja
Magazyn energii to w wielkim uproszczeniu akumulator pozwalający przechowywać energię wyprodukowaną przez naszą instalację fotowoltaiczną w ciągu dnia, aby móc wykorzystać ją np. w nocy, gdy nasza fotowoltaika nie produkuje prądu.
Dzięki wdrożeniu tego rozwiązania możemy jeszcze efektywniej wykorzystywać nasze panele fotowoltaiczne, a ponadto zyskujemy swoiste zasilanie awaryjne na wypadek awarii zewnętrznej sieci elektrycznej.
